Redactie 112 0 reactie(s) di 15 december 2020, 16:43

Gewonden bij uitslaande brand in flatwoning Hengelo

Laatst bijgewerkt: zondag 14:21 uur

HENGELO – Dinsdagmiddag 15 december is brand ontstaan in een appartement op de tweede etage aan de Slauerhoffstraat in Hengelo. Bij aankomst trof de brandweer een uitslaande brand aan. De bewoners waren bij aankomst van de hulpdiensten buiten en zijn direct vanwege ernstige brandwonden vervoerd naar het ziekenhuis. Vier bewoners van omliggende woningen zijn door de ambulancedienst gezien vanwege rookinhalatie maar niet vervoerd naar het ziekenhuis. Vanwege de omvang van de brand, rookverspreiding en ontruiming van overige bewoners in het complex is opgeschaald naar grote brand.

Bij de brand zijn twee persoon gewond geraakt en is meegenomen naar het ziekenhuis. Tankautospuiten uit de kazernes Hengelo, Enschede en Oldenzaal hebben de brand bestreden samen met ondersteunende eenheden.

Deel dit artikel

Locatie

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Doetinchem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Doetinchem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.