Redactie 112 0 reactie(s) vr 08 mei 2020, 17:11

Zwaarbewapende agenten vallen drugslab binnen in Drempt

Laatst bijgewerkt: zondag 10:50 uur

DREMPT – Aan de Zomerweg in Drempt is vrijdagmiddag omstreeks 16:30 uur een inval gedaan door de Dienst Speciale Interventies van de politie. Die inval gebeurde nadat er informatie binnengekomen was van een mogelijk drugslab.

Terplekke werd inderdaad een werkend drugslab aangetroffen. Leden van het arrestatieteam en de Dienst Speciale Interventies wisten zeker 3 mannen te arresteren. Daarbij werd gebruik gemaakt van honden, zware wapens en een drone. Buurtbewoners hebben meerdere knallen gehoord. Het is nog onduidelijk of het hier gaat om schoten of, zogenoemde, flashbangs.

De Landelijke Faciilitiet Ontmanteling van de Politie en de Brandweer zijn terplekke om onderzoek te doen en het pand veilig te ontruimen.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Doetinchem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Doetinchem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.