
Politie zoekt dader van steekincident op de JF Kennedylaan
Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 14:15 uurDOETINCHEM – De politie in Doetinchem zoekt getuigen van steekincident omgeving JF Kennedylaan / Kalverstraat met de Markthalstraat.
Op woensdagavond 12 juni rond 23.00 uur werden agenten naar de JF Kennedylaan gestuurd in verband met een steekincident. Het slachtoffer was gewond aan zijn arm. De dader of daders waren er lopend vandoor gegaan.
Op dit moment is een beperkt signalement van één dader bekend. Dat betreft een jongeman van ongeveer 18 jaar oud, lengte ongeveer 1.80 m en een licht getinte huidskleur. Hij droeg een licht gekleurd vest met capuchon.
De politie zoekt getuigen. Heb jij iets gezien van dit incident in de buurt? Weet u meer, belt u dan met de politie op telefoonnummer 0900-8844. Liever anoniem? Bel dan met M op 0800-7000.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties