Redactie 112 0 reactie(s) zo 17 december 2017, 16:11

Jongen uit Ulft slaat plaatsgenoot met vuist vol in het gezicht

Laatst bijgewerkt: zondag 14:10 uur

DOETINCHEM – De politie heeft op zondag 17 december rond 04.15 uur een 18-jarige jongen uit Ulft aangehouden vanwege de mishandeling kort ervoor van een even jonge plaatsgenoot.

Dit alles gebeurde op de Grutstraat in Doetinchem; op die plek stond een groepje jongeren waarbinnen ruzie ontstond. Dit escaleerde en op een gegeven moment werd het slachtoffer met een vuist vol in het gezicht geslagen en kwam hij op de grond terecht. De jongen moest met een ambulance worden overgebracht naar het ziekenhuis. De verdachte werd door de politie direct aangehouden en meegenomen naar het bureau.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Doetinchem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Doetinchem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.