Logo 112Doetinchem

Redactie 112 0 reactie(s) vr 24 maart 2017, 0:46

Gewapende overvallers ontvoeren medewerker beveiligingsbedrijf

Laatst bijgewerkt: zondag 14:07 uur

VARSSEVELD / DOETINCHEM – De politie doet uitgebreid onderzoek naar een gewapende overval donderdag rond 13.30 uur op een medewerker van een beveiligingsbedrijf. De man werd op de Oostelijke Rondweg in Varsseveld in zijn voertuig, een witte Volkswagen Caddy, klemgereden. Twee gewapende overvallers drongen de auto binnen en namen het slachtoffer achterin de laadruimte mee.

Rond 15.30 uur lieten zij hem achter op De Gaarde in Doetinchem, waar de man alarm kon slaan. Hierop is meteen hulpverlening en onderzoek opgestart.

Politieagenten troffen het slachtoffer gekneveld in zijn voertuig aan, ook zou hij mishandeld zijn. De man bleek lichte verwondingen te hebben opgelopen. Hij is naar het politiebureau overgebracht waar hij is opgevangen en door een arts onderzocht. Er is een eerste aangifte van hem opgenomen.

De politie zette een deel van de Oostelijke Rondweg, voorbij het viaduct richting rotonde, af voor sporenonderzoek. De auto, een zwarte Audi A6 voorzien van Duitse kentekenplaten, die door de daders ter plekke was achtergelaten is voor het onderzoek inbeslaggenomen. Ook op De Gaarde werd een plaats delict ingericht ten behoeve van onderzoek. Agenten spraken met passanten, er werden enkele getuigenverklaringen opgenomen en er is buurtonderzoek gedaan. Diverse aangetroffen spullen zijn veilig gesteld.

Van één van de daders is een summier signalement bekend: getinte man, normaal postuur, gespierd, kort geschoren haar, sikje en donker jasje.

Getuigenoproep
De recherche doet verder onderzoek en is op zoek naar meer getuigen van de overval of mensen die anderszins informatie hebben dat van belang kan zijn voor het onderzoek. Getuigen die nog niet met de politie hebben gesproken worden verzocht om contact op te nemen met de Districtsrecherche in Doetinchem, telefoonnummer 0900-8844.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Doetinchem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Doetinchem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.