Redactie 112 0 reactie(s) ma 02 januari 2017, 22:22

Traumaheli landt op de A18 voor hulp aan 4-jarig kind

Laatst bijgewerkt: zondag 14:06 uur

DOETINCHEM – Op maandag 2 januari 2017 omstreeks 17.30 uur kreeg ambulancepersoneel op de A18 ter hoogte van Doetinchem ondersteuning van een Mobiel Medisch Team die per helikopter werd ingevlogen. Dit omdat een 4-jarig kind mogelijk hersenletsel had opgelopen ten gevolge van een val.

Gelet op de locatie waar de ambulance stond werd door de piloot besloten in de berm nabij de afrit Doetinchem-Oost te landen. Als gevolg van de landing waren alle rijbanen ter hoogte van de afslag afgesloten. Verkeer komende vanuit Varsseveld werd over de uitvoegstrook geleid.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Doetinchem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Doetinchem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.