Logo 112Doetinchem

Redactie 112 0 reactie(s) za 29 oktober 2016, 16:12

Drankrijder vliegt uit de bocht op de Doetinchemseweg

Laatst bijgewerkt: zondag 14:05 uur

DOETINCHEM – In Doetinchem hielden agenten in de nacht van vrijdag op zaterdag een 30-jarige man uit die stad aan.

De politie was de man op het spoor gekomen na een melding van een verdachte situatie op de Doetinchemseweg. Daar troffen agenten een zwaar beschadigde auto aan zonder bestuurder. De eigenaar bleek de 30-jarige te zijn. Hij vertelde uit de bocht te zijn gevlogen en was nadien naar huis gegaan. Bij de man werd een alcoholpromillage gemeten van 510 ug/l. 

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Doetinchem

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Doetinchem
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.